Pewnym krokiem do sukcesu

#

Nasze stopy dźwigają ciężar całego ciała. Mają też ważne zadanie ustabilizowania postawy. To dzięki ich prawidłowej długości i wysklepieniu nasze kroki są sprężyste i pewne. Zdrowe stopy o prawidłowej budowie zapewniają koordynację ruchową umożliwiającą uprawianie sportów.

Każdego dnia wykonujemy tysiące kroków, nawet nie zdając sobie sprawy z tego, jak duży wpływ na nasze stawy ma prawidłowo dobrane obuwie. Źle amortyzowana stopa powoduje przeniesienie zbyt dużych obciążeń na stawy, zmuszając je do cięższej pracy. Siły generowane przez ucisk stopy na podłoże działają na całą kończynę, a nawet na kręgosłup. Dlatego tak ważne jest, by wkładać obuwie dopasowane do stopy, z odpowiednio dobraną żelową wkładką.

Aktywni mężczyźni coraz częściej zwracają uwagę na dobór obuwia, które zapewni komfort użytkowania i będzie zdrowe dla stóp. Wiele godzin w pracy, a także uprawianie sportów powodują obciążenie kolan i mogą przyczynić się do powstawania kontuzji. Żaden wysportowany i aktywny zawodowo pan nie może pozwolić sobie na urazy i ograniczenie codziennego funkcjonowania.

Nowoczesne wkładki do obuwia skomponowane są dwóch rodzajów żelu. Twardy wspiera podbicie stopy, a miękki znajdujący się na wysokości pięty i śródstopia amortyzuje nawet najdelikatniejsze wstrząsy. Co więcej, wkładka zabezpiecza stopę przed przesuwaniem, ograniczając prawdopodobieństwo powstania otarć.

Wkładki pasują do różnego typu obuwia i zachowują swoje właściwości przez długi czas, dając całodzienne podparcie dla stopy. Komfort noszenia odczuwalny jest już po kilku krokach. Wkładki łatwo dopasowuje się, przycinając je do odpowiedniego rozmiaru według poprowadzonych na nich linii. Ergonomiczny kształt zapewnia stabilizację nawet podczas długich dni w pracy.

Odpowiednie wkładki to nowoczesne rozwiązanie dla każdego aktywnego mężczyzny. Zapewniają komfort każdego kroku.

Wróć do bazy porad