Olimp Thermline - schudnij skutecznie w nowym roku

#

Wiele osób nie jest zadowolonych z tego, jak wygląda ich ciało. Siedzący tryb życia, niezdrowe jedzenie chwytane w biegu i brak czasu na regularną aktywność fizyczną skutkują odkładaniem się tkanki tłuszczowej. Co gorsza, z wiekiem metabolizm organizmu zwalnia i pozbycie się niechcianego balastu staje się jeszcze trudniejsze. Nic dziwnego więc, że tak wielu z nas postanawia wraz z Nowym Rokiem po raz kolejny powalczyć o nową sylwetkę. Siłownie w styczniu pękają w szwach, a firmy zajmujące się cateringiem dietetycznym nie są w stanie obsłużyć wszystkich klientów.

Co jeśli jednak nawet rygorystyczna dieta i aktywność fizyczna nie są wystarczająco skuteczne lub jeśli masz problem z dotrzymaniem postanowień?

Być może problemem jest zbyt wolny metabolizm, który utrudnia szybką redukcję wagi oraz powoduje zatrzymanie wody w organizmie. Nadmiar płynów powoduje nie tylko wzrost masy ciała, ale także powiększenie jego obwodów. Często jest to przyczyną powstawania tak bardzo niechcianego przez nas cellulitu. Warto pamiętać, że problem nie dotyczy tylko kobiet, ale także mężczyzn! Ekstrakt z pokrzywy pomaga w bezpieczny sposób usunąć nadmiar wody z organizmu, jednocześnie nie zaburzając gospodarki wodno-elektrolitowej.

Chociaż typ rozkładania się tkanki podskórnej różni się pomiędzy przedstawicielami różnych płci, w obrębie tych grup także wyróżniamy różne rodzaje otyłości. Niektórzy łatwiej gromadzą nadmiar tłuszczu na brzuchu, inni na udach i pośladkach, u niektórych rozkłada się on równomiernie. Genetycznie uwarunkowany typ sylwetki ma jednak swoje konsekwencje. Z niektórych regionów ciała trudniej zrzucić kilogramy, zwłaszcza gdy wraz z wiekiem zaczyna zwalniać metabolizm.

Ekstrakty z zielonej herbaty i pieprzu kajeńskiego bogatego w kapsaicynę przyspieszają znacząco metabolizm, co wiąże się z szybszymi przemianami tłuszczu, a tym samym łatwiejszym jego zrzucaniem. Dodatek kofeiny, Sinetrolu i ekstraktu z zielonej kawy bogatego w kwas chlorogenowy wzmacniają spalające tłuszcz działanie preparatu umożliwiając szybką i trwałą redukcję masy ciała.

Wróć do bazy porad