Liporedium - remedium na nadprogramowe kilogramy

Liporedium

Początek nowego roku to doskonała okazja do spisania listy postanowień. Czy i na twojej znalazło się niej zrzucenie kilku kilogramów? Być może nie pierwszy raz próbujesz schudnąć, ale do tej pory efekty były mierne, lub kończyły się efektem jojo. Nie martw się, to bardzo powszechny problem, z którym można sobie jednak poradzić.

Forsowne ćwiczenia i katorżnicza dieta zwykle kończą się rozczarowaniem, gdy nie widzimy szybkich efektów naszych działań. Kluczem do sukcesu jest stopniowe wprowadzanie zmian do swojej diety oraz rytmu dnia. Nie ulega wątpliwości, że odpowiednie odżywianie i regularna aktywność fizyczna prowadzą do sukcesu, jednak często w odległej perspektywie czasowej.

Do najskuteczniejszych substancji wspomagających odchudzanie należą tzw. termogeniki. Powodują one pobudzenie metabolizmu oraz zwiększają wytwarzanie energii i oddawanie jej w postaci ciepła. Ten mechanizm pobudza także proces utleniania tłuszczów, zapobiegając ich magazynowaniu w postaci niechcianej tkanki podskórnej.

W termogeniki bogate są rośliny mniej znane jak kola błyszcząca (cola nitida), ale też powszechnie używany w kuchni pieprz kajeński. Nie tylko pobudzają one metabolizm, ale także zmniejszają apetyt, ułatwiając przestrzeganie zdrowej diety. Właściwości podobne do wspomnianych wyżej termogeników posiada yerba mate, czyli ostrokrzew paragwajski. Jego liście bogate są w kofeinę, witaminy, flawonoidy, a napar z nich hamuje postęp miażdżycy. Garcinia cambogia, czyli mangostan, to nie tylko jeden z najsmaczniejszych owoców, ale też źródło substancji hamujących apetyt – kwasu hydroksycytrynowego, co pozwala lepiej kontrolować bilans energetyczny, czyli liczbę przyjmowanych i zużywanych kalorii.

Połączenie tych występujących naturalnie składników zapewni zmniejszenie łaknienia, zapobiegnie odkładaniu tłuszczu i pomoże utrzymać upragnioną wagę. Dołączenie trójkierunkowo działającego preparatu do diety i ćwiczeń fizycznych zapewni długotrwały efekt. Nie poddawaj się, nowy rok to doskonały czas by zacząć duże zmiany w swoim życiu. Wystarczą dwie tabletki dziennie, by noworoczne marzenia stały się rzeczywistością.

Wróć do bazy porad