Hydrominum. Powiedz stop obrzękom i cellulitowi wodnemu

#

Zdarza Ci się przybierać na wadze nieadekwatnie do trybu życia? Czujesz obrzmienie talii, nóg, ciężkie kończyny? Trudno Ci zdjąć pierścionek? Mimo zabiegów, kremów i masaży nie możesz pozbyć się cellulitu? Być może w Twoim organizmie zgromadziło się zbyt dużo wody. Może to być spowodowane fazą cyklu miesiączkowego, dietą zawierającą nadmierną ilość soli czy niewystarczającą aktywnością fizyczną. Na szczęście można poradzić sobie z nadmiarem wody i pozbyć się nadprogramowych kilogramów oraz nieestetycznej „pomarańczowej skórki”.

Co zaskakujące, gromadzenie wody często spowodowane jest jej niedoborem. Organizm zaczyna magazynować płyny na „czarną godzinę”, gdy czuje, że zaczyna ich brakować. Kurację odwadniającą należy więc wspomagać przyjmowaniem co najmniej dwóch litrów płynów dziennie.

Tabletki oczyszczające organizm z nadmiaru wody pomagają też pozbyć się toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii. To one mogą być przyczyną braku energii, osłabienia czy rozdrażnienia. Wyciągi z opuncji figowej, mniszka lekarskiego, pokrzywy przyspieszają odchudzanie oraz wydalanie wody. Opuncja figowa wspomaga metabolizm tłuszczów, hamuje także apetyt, a dodatek zielonej herbaty pełni funkcję antyoksydacyjną. Unieszkodliwiane są wolne rodniki, co poprawia funkcjonowanie komórek i zapobiega ich starzeniu. Cellulit wodny o wiele łatwiej jest usunąć niż tłuszczowy, chociaż nie działają na niego popularne zabiegi kosmetyczne. Wyciąg z nasion winogron wpływa na gospodarkę lipidową, pomaga w redukcji cellulitu i szczególnie efektywnie modeluje sylwetkę. Wystarczy jedna tabletka dziennie, by pozbyć się nieestetycznie pofałdowanej skóry i z lekkością wskoczyć w nowe dżinsy. Wyciąg z ziela nawłoci dba zaś o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego, który odpowiada za filtrację płynów, usuwanie toksyn oraz nadmiaru wody.

Stosowanie ziołowego preparatu pomaga pozbyć się dokuczliwego obrzmienia oraz ciężkości nóg poprzez usuwanie wody, a wraz z nią toksyn. Suplement wspomaga kontrolę masy ciała, ułatwia odchudzanie w sposób bezpieczny dla zdrowia. Pomaga też odzyskać witalność i wzmocnić organizm. Wystarczy tylko jedna tabletka dziennie!

Wróć do bazy porad