Czym jest Durex Emoji?

#

Czy zdawałeś sobie sprawę, że mówienie o bezpiecznym seksie jest jedną z najbardziej niezręcznych rozmów?

Przeprowadzone badania przez Durex pokazały, że aż 37% ankietowanych uważa za niezręczne zainicjowanie rozmowy na temat używania prezerwatyw. Blisko 51% ankietowanych trzyma prezerwatywy w ukryciu przed swoim partnerem. Co piąty z badanych z kolei unika rozmów o bezpiecznym seksie w sypialni*.

Czym jest Durex Emoji?

To propozycja od marki Durex odpowiadająca na powyższe problemy. Na produktach Durex Emoji nadrukowane zostały zabawne teksty i emotki. Emotki znajdują się również wewnątrz opakowania, na folijkach prezerwatyw, dzięki czemu już od teraz możesz zacząć działać między słowami. Krępujesz się rozpocząć rozmowę z partnerem o seksie? Język Emoji Ci w tym pomoże i zachęci do dalszej zabawy.

Dodatkowo! Użyj specjalnie przygotowanej aplikacji z dodatkową klawiaturą Emoji, dostępną na stronie www.durex.pl. Pozwoli Ci to na wysyłanie specjalnie przygotowanych emotek do znajomych!

Podkręć atmosferę w sypialni razem z marką Durex.

*Badania przeprowadzone przez firmę 3GEM Research & Insights 2017 na rynku brytyjskim, amerykańskim i rosyjskim (przebadano 3000 osób).

Wróć do bazy porad